Набір стрижкових машинок Moser ChromStyle Combo Diamond Edition Limited 1871-0079
(Код товару 1871-0079)
Опис Набір стрижкових машинок Moser ChromStyle Combo Diamond Edition Limited 1871-0079
Набір найпопулярніших і найпопулярніших машинок MOSER - ChromStyle Combo Diamond Edition Limited. Сучасні моделі серед професійних перукарів ChromStyle PRO і ChroMini PRO тепер в одному наборі! Машинка Li-Ion акумулятор машинки ChromStyle – без ефекту «пам'яті» дозволить Вам заряджати машинку між стрижками і постійно мати повністю заряджений і готовий до роботи інструмент. Машинка здатна працювати без перерви протягом 90 хвилин. Тример ChroMini безперервно може працювати протягом 100 хвилин, оскільки оснащений NiMh акумулятором. Ножі серії Diamond Blade є особливістю набору. Вони найбільш точні та витривалі у роботі.
Характеристики Набір стрижкових машинок Moser ChromStyle Combo Diamond Edition Limited 1871-0079
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Заводська комплектація | 5 насадок, зарядний пристрій, масло, щіточка для чищення |
| Кількість оборотів | 5200; 5750 |
| Насадки в комплекті | 3 мм; 6 мм; 9 мм; 12 мм |
| Тип | Універсальні |
| Вид | Роторні |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
| Автономна робота | 90 хв, 100 хв |
| Час зарядки | 60 хв |
| Ніж (висота зрізу) | 0,7-3 мм |
| Вага | 130 г, 290 г |
| Ширина ножа | 32 мм, 46 мм |
| Полірування волосся з насадкою | Так |
| Країна бренду | Німеччина |
| Опис | |
| Код товару | 1871-0079 |
Рекомендовані товари
3990.00 грн.
Модель FXFS2GSE
Серія 4Artists - лінійка професійних інструментів, створених перукарями для перукарів. 4Artists - це поєднання чудового дизайну, інновацій та продуман..
595.00 грн.
Модель 3006vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP Exclusive for WAHL, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для..
4990.00 грн.
Модель FX7870GSE
Тример BaByliss PRO FX7870GSE Skeleton Gun Steel розроблений з наголосом на абсолютну точність роботи. Завдяки Т-подібному ножовому блоку та спеціальн..
60.00 грн.
Модель 1881-7050
Насадка пластикова висотою зрізу 25 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
595.00 грн.
Модель 3005vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для професійного викор..
525.00 грн.
Модель T41OVETTO
Тример спеціально створений для стрижки волосся в носі та вухах. Машинка відрізняється сучасним дизайном та наявністю додаткової насадки для гоління б..
60.00 грн.
Модель 1881-7020
Насадка пластикова висотою зрізу 9 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
6580.00 грн.
Модель FX899MBE
Машинка BaByliss PRO FX899MBE FxOne All-Metal Black Clipper
— це інноваційний інструмент для стрижки волосся, що належить до лінійки
професійних при..
60.00 грн.
Модель 1881-7030
Насадка пластиковая, высотой среза 12 мм. Подходит к следующим моделям Moser: 1881, 1884, 1871...
120.00 грн.
Модель 1230-7510
Пластикова насадка для стрижки 1230-7510 дозволяє виконувати стрижку з висотою зрізу 9 мм.Підходить для машинок моделей: 1230, 1233, 1234, 1852, 1853,..
6380.00 грн.
Модель FX799MBE
BaByliss PRO FX799MBE FXOne Black FX Trimmer – професійний триммер з
універсальною системою живлення FXOne: одна батарея підходить одразу для трьох
..
6380.00 грн.
Модель FX829E
Машинка BaByliss PRO FX829E LO-PRO FXONE - нова модель з
лінійки професійного інструменту BaByliss. Основна ідея серії – повна
універсальність та вз..
Особистий кабінет












