Машинка для стрижки волосся Moser 1400 Fading Edition бордова 1400-0002
(Код товару 1400-0002)
Опис Машинка для стрижки волосся Moser 1400 Fading Edition бордова 1400-0002
Машинка для стрижки Moser 1400 Fading Edition 1400-0002 – легендарна модель у новому виконанні у бордовому кольорі.
FADING BLADE - новий професійний ножовий блок з легованої німецької сталі з тонким
профілем. Був створений для максимально плавних переходів та стрижки близько до
шкіри. Ширина зрізу 46 мм.
Фірмова технологія п'ятиступінчастого
перемикача MULTICLICK®. Діапазон висоти зрізу – від 0,5 до 2 мм.
Потужний та довговічний вібраційний мотор із
посиленням працює тихо та зі слабкою вібрацією. Впорається з будь-яким волоссям
і прослужить довгі роки.
Живлення – від мережі, довжина кабелю – 2 м
Маса – 520 г
У комплекті до машинки: насадка-гребінь на 1,5 мм, щіточка для очищення, мастило.
Характеристики Машинка для стрижки волосся Moser 1400 Fading Edition бордова 1400-0002
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Довжина шнура | 2 м |
| Заводська комплектація | насадка, щіточка для очищення, мастило. |
| Насадки в комплекті | насадка-гребінь на 1,5 мм |
| Живлення | Мережа |
| Ніж (висота зрізу) | 05-2 мм |
| Вага | 520 г |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Країна бренду | Німеччина |
| Опис | |
| Код товару | 1400-0002 |
Рекомендовані товари
4990.00 грн.
Модель FX7870GSE
Тример BaByliss PRO FX7870GSE Skeleton Gun Steel розроблений з наголосом на абсолютну точність роботи. Завдяки Т-подібному ножовому блоку та спеціальн..
6580.00 грн.
Модель FX899MBE
Машинка BaByliss PRO FX899MBE FxOne All-Metal Black Clipper
— це інноваційний інструмент для стрижки волосся, що належить до лінійки
професійних при..
4250.00 грн.
Модель FX726GE
Оновлений тример BaByliss PRO LO-PRO FX Trimmer. Вага
складає всього 197 г. Мотор моделі FX726GE LO-PROFX виконаний за технологією
BaByliss PRO EDM ..
6380.00 грн.
Модель FX829E
Машинка BaByliss PRO FX829E LO-PRO FXONE - нова модель з
лінійки професійного інструменту BaByliss. Основна ідея серії – повна
універсальність та вз..
6499.00 грн.
Модель 08594-016
Машинка для стрижки волосся Wahl Cordless Legend оснащена унікальним нерозбірним
ножовим блоком Fade Blade, з плавним регулюванням довжини зрізу від ..
8399.00 грн.
Модель 3000116
Машинка для стрижки Wahl Senior Cordless Metal Edition. Удароміцний металевий корпус для максимальної міцності та
стабільності. Високоефективний та д..
Особистий кабінет










