Машинка для стрижки окантувальна Moser Mini 1411-0086
(Код товару 1411-0086)
Опис Машинка для стрижки окантувальна Moser Mini 1411-0086
Moser 1411-0086 - професійний тример окантовки для точної стрижки від німецької компанії Moser. Дана модель допоможе швидко та легко оновити зачіску, зробити окантовку та підстригти бороду та вуса без великих зусиль. Завдяки своїм крихітним розмірам, машинка дуже просто транспортується, її легко можна брати із собою у подорожі. Ширина ножа, виготовленого з легованої сталі - 32 мм, при цьому висота зрізу всього 0,4 мм. Для більшої зручності в комплект входить універсальна насадка, що регулюється, з якої можливо підібрати висоту зрізу від 3 до 6 мм. Маленька вага та робота від мережі дозволяють працювати, не втомлюючись та не перевантажуючи машинку.
Характеристики Машинка для стрижки окантувальна Moser Mini 1411-0086
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Заводська комплектація | 1 насадка, масло, щіточка для чищення |
| Кількість оборотів | 3000 |
| Насадки в комплекті | 3-6 мм |
| Потужність | 5 Вт |
| Вид | Вібраційні |
| Живлення | Мережа |
| Ніж (висота зрізу) | 0,4 мм |
| Вага | 190 г |
| Ширина ножа | 32 мм |
| Країна бренду | Німеччина |
| Опис | |
| Код товару | 1411-0086 |
Рекомендовані товари
1550.00 грн.
Модель FXFS1E
Професійний шейвер в металевому корпусі FOILFX02 є мобільною версією моделі FOILFX01, оснащений алкаліновими батареями типу АА, забезпечує до 6 годин ..
3900.00 грн.
Модель FXFS2E
Серія 4Artists - лінійка професійних інструментів, створених перукарями для перукарів. 4Artists - це поєднання чудового дизайну, інновацій та продуман..
4140.00 грн.
Модель FXFS2GSE
Серія 4Artists - лінійка професійних інструментів, створених перукарями для перукарів. 4Artists - це поєднання чудового дизайну, інновацій та продуман..
595.00 грн.
Модель 3006vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP Exclusive for WAHL, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для..
4990.00 грн.
Модель FX7870GSE
Тример BaByliss PRO FX7870GSE Skeleton Gun Steel розроблений з наголосом на абсолютну точність роботи. Завдяки Т-подібному ножовому блоку та спеціальн..
60.00 грн.
Модель 1881-7050
Насадка пластикова висотою зрізу 25 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
595.00 грн.
Модель 3005vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для професійного викор..
525.00 грн.
Модель T41OVETTO
Тример спеціально створений для стрижки волосся в носі та вухах. Машинка відрізняється сучасним дизайном та наявністю додаткової насадки для гоління б..
60.00 грн.
Модель 1881-7020
Насадка пластикова висотою зрізу 9 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
6580.00 грн.
Модель FX899MBE
Машинка BaByliss PRO FX899MBE FxOne All-Metal Black Clipper
— це інноваційний інструмент для стрижки волосся, що належить до лінійки
професійних при..
60.00 грн.
Модель 1881-7030
Насадка пластиковая, высотой среза 12 мм. Подходит к следующим моделям Moser: 1881, 1884, 1871...
120.00 грн.
Модель 1230-7510
Пластикова насадка для стрижки 1230-7510 дозволяє виконувати стрижку з висотою зрізу 9 мм.Підходить для машинок моделей: 1230, 1233, 1234, 1852, 1853,..
Особистий кабінет














