Професійна машинка для стрижки Moser Vario Cut 1873-0055
(Код товару 1873-0055)
Опис Професійна машинка для стрижки Moser Vario Cut 1873-0055
Професійна машинка для стрижки волосся Moser Vario Cut (1873-0055) – це високоякісна модель німецької збірки з комбінованим харчуванням, ергономічною формою та не звичайним дизайном. Час автономної роботи 75 хвилин, а час зарядки 12 годин також є можливість працювати безпосередньо від мережі. Професійний ножовий блок із легованої сталі з механізмом регулювання довжини зрізу від 0,7 до 3 мм. Потужний та чистий зріз завдяки високоточній технології шліфування ножів “Made in Germany”. За рахунок швидкознімного ножового блоку (46 мм) Ви зможете швидко і легко почистити машинку всередині. Дана модель має ергономічний корпус та легку вагу (280 г) для мінімального навантаження у процесі роботи.
Характеристики Професійна машинка для стрижки Moser Vario Cut 1873-0055
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Заводська комплектація | 4 насадки, зарядний пристрій, масло, щіточка для чищення |
| Кількість оборотів | 5000 |
| Насадки в комплекті | 3 мм; 6 мм; 9,12 мм |
| Тип | Універсальні |
| Вид | Роторні |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
| Автономна робота | 75 хв |
| Час зарядки | 12 год |
| Ніж (висота зрізу) | 0,7-3 мм |
| Вага | 280 г |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Полірування волосся з насадкою | Так |
| Країна бренду | Німеччина |
| Опис | |
| Код товару | 1873-0055 |
Рекомендовані товари
1550.00 грн.
Модель FXFS1E
Професійний шейвер в металевому корпусі FOILFX02 є мобільною версією моделі FOILFX01, оснащений алкаліновими батареями типу АА, забезпечує до 6 годин ..
3900.00 грн.
Модель FXFS2E
Серія 4Artists - лінійка професійних інструментів, створених перукарями для перукарів. 4Artists - це поєднання чудового дизайну, інновацій та продуман..
4140.00 грн.
Модель FXFS2GSE
Серія 4Artists - лінійка професійних інструментів, створених перукарями для перукарів. 4Artists - це поєднання чудового дизайну, інновацій та продуман..
595.00 грн.
Модель 3006vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP Exclusive for WAHL, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для..
4990.00 грн.
Модель FX7870GSE
Тример BaByliss PRO FX7870GSE Skeleton Gun Steel розроблений з наголосом на абсолютну точність роботи. Завдяки Т-подібному ножовому блоку та спеціальн..
60.00 грн.
Модель 1881-7050
Насадка пластикова висотою зрізу 25 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
595.00 грн.
Модель 3005vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для професійного викор..
525.00 грн.
Модель T41OVETTO
Тример спеціально створений для стрижки волосся в носі та вухах. Машинка відрізняється сучасним дизайном та наявністю додаткової насадки для гоління б..
60.00 грн.
Модель 1881-7020
Насадка пластикова висотою зрізу 9 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
6580.00 грн.
Модель FX899MBE
Машинка BaByliss PRO FX899MBE FxOne All-Metal Black Clipper
— це інноваційний інструмент для стрижки волосся, що належить до лінійки
професійних при..
60.00 грн.
Модель 1881-7030
Насадка пластиковая, высотой среза 12 мм. Подходит к следующим моделям Moser: 1881, 1884, 1871...
120.00 грн.
Модель 1230-7510
Пластикова насадка для стрижки 1230-7510 дозволяє виконувати стрижку з висотою зрізу 9 мм.Підходить для машинок моделей: 1230, 1233, 1234, 1852, 1853,..
Особистий кабінет












