Машинка для стрижки Moser GENIO PLUS 1854-0076
(Код товару 1854-0076)
Опис Машинка для стрижки Moser GENIO PLUS 1854-0076
Професійна машинка для стрижки волосся MOSER GENIO PLUS (1854-0076) - високоякісний інструмент німецького збирання, який допоможе створювати якісні стрижки з комфортом і легкістю. Модель повністю акумуляторна, для економії Вашого часу в комплекті у машинки цілих 2 акумулятора, які працюють по 100 хвилин, а заряджаються всього 150 хвилин! Завдяки цьому Ваша машинка завжди готова до роботи. Модель GENIO PLUS із заниженим рівнем шуму додасть комфорту Вам і Вашому клієнтові. Машинка оснащена ножовим блоком з високоякісної легованої сталі шириною 46 мм і регульованою довжиною зрізу 0,7 до 3 мм.
Характеристики Машинка для стрижки Moser GENIO PLUS 1854-0076
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Заводська комплектація | 2 насадки, додатковий акумулятор, підставка, зарядний пристрій, масло, щіточка для очищення |
| Кількість оборотів | 5000 |
| Насадки в комплекті | 3-6 мм; 9-12 мм |
| Тип | Універсальні |
| Вид | Роторні |
| Живлення | Акумулятор |
| Автономна робота | 100 хв |
| Час зарядки | 150 хв |
| Ніж (висота зрізу) | 0,7-3мм |
| Вага | 270 г |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Полірування волосся з насадкою | Так |
| Країна бренду | Німеччина |
| Опис | |
| Код товару | 1854-0076 |
Рекомендовані товари
3990.00 грн.
Модель FXFS2GSE
Серія 4Artists - лінійка професійних інструментів, створених перукарями для перукарів. 4Artists - це поєднання чудового дизайну, інновацій та продуман..
595.00 грн.
Модель 3006vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP Exclusive for WAHL, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для..
4990.00 грн.
Модель FX7870GSE
Тример BaByliss PRO FX7870GSE Skeleton Gun Steel розроблений з наголосом на абсолютну точність роботи. Завдяки Т-подібному ножовому блоку та спеціальн..
60.00 грн.
Модель 1881-7050
Насадка пластикова висотою зрізу 25 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
595.00 грн.
Модель 3005vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для професійного викор..
525.00 грн.
Модель T41OVETTO
Тример спеціально створений для стрижки волосся в носі та вухах. Машинка відрізняється сучасним дизайном та наявністю додаткової насадки для гоління б..
60.00 грн.
Модель 1881-7020
Насадка пластикова висотою зрізу 9 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
6580.00 грн.
Модель FX899MBE
Машинка BaByliss PRO FX899MBE FxOne All-Metal Black Clipper
— це інноваційний інструмент для стрижки волосся, що належить до лінійки
професійних при..
60.00 грн.
Модель 1881-7030
Насадка пластиковая, высотой среза 12 мм. Подходит к следующим моделям Moser: 1881, 1884, 1871...
120.00 грн.
Модель 1230-7510
Пластикова насадка для стрижки 1230-7510 дозволяє виконувати стрижку з висотою зрізу 9 мм.Підходить для машинок моделей: 1230, 1233, 1234, 1852, 1853,..
6380.00 грн.
Модель FX799MBE
BaByliss PRO FX799MBE FXOne Black FX Trimmer – професійний триммер з
універсальною системою живлення FXOne: одна батарея підходить одразу для трьох
..
6380.00 грн.
Модель FX829E
Машинка BaByliss PRO FX829E LO-PRO FXONE - нова модель з
лінійки професійного інструменту BaByliss. Основна ідея серії – повна
універсальність та вз..
Особистий кабінет












