Машинка професійна Moser Primat Titan+ 6 насадок 1233-0050
(Код товару 1233-0050)
Опис Машинка професійна Moser Primat Titan+ 6 насадок 1233-0050
Професійна машинка для стрижки волосся MOSER PRIMAT Titan New - зносостійка мережева модель з високоточною обробкою ножів із нержавіючої сталі. Німецький виробник Moser зарекомендував себе на ринку бьюті індустрії як надійний виробник якісних машинок для стрижки. Дана модель розроблена за останніми німецькими технологіями і підходить для створення стильних стрижок не тільки в салонах, а й у домашніх умовах. Перевага моделі в тому, що її поляризаційний анкерний вібродвигун здатний працювати необмежений час. Незважаючи на високу продуктивність, машинка працює тихо, вона досить легка та зручно лежить у руці. Ця якісна модель буде надійним помічником для будь-якого майстра в салоні. . Ще одна перевага – це швидкознімний ножовий блок, який знімається одним рухом. Це дозволяє набагато швидше почистити машинку всередині, якщо порівнювати з ножовим блоком, який потрібно розкручувати викруткою. Машинка працює від мережі, але завдяки довгому шнуру працювати з такою моделлю максимально зручно. Запатентована система MultiClick для вибору з 6 фіксованих положень довжини стрижки в діапазоні від 0,7 до 3 мм, тип ножового блоку шириною 46 мм - star blade. Німецькі розробники також порадували дизайном даної моделі, а саме наявність прогумованої накладки, яка запобігатиме ковзанню в руці. Додатково в оновленій моделі до комплекту входять насадки 6 мм, 19 мм, 22 мм, 25 мм, а також машинка упакована в зручну чохол-сумку.
Характеристики Машинка професійна Moser Primat Titan+ 6 насадок 1233-0050
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Довжина шнура | 3 м |
| Насадки в комплекті | 3 мм; 6 мм; 9 мм; 19 мм; 22 мм; 25 мм |
| Потужність | 15 Вт |
| Тип | Універсальні |
| Вид | Вібраційні |
| Серія | Primat Titan |
| Живлення | Мережа |
| Ніж (висота зрізу) | 0,7-3 мм |
| Особливість | Швидкозмінний ніж |
| Вага | 620 г |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Полірування волосся з насадкою | Так |
| Країна бренду | Німеччина |
| Опис | |
| Код товару | 1233-0050 |
Рекомендовані товари
3990.00 грн.
Модель FXFS2GSE
Серія 4Artists - лінійка професійних інструментів, створених перукарями для перукарів. 4Artists - це поєднання чудового дизайну, інновацій та продуман..
595.00 грн.
Модель 3006vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP Exclusive for WAHL, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для..
4990.00 грн.
Модель FX7870GSE
Тример BaByliss PRO FX7870GSE Skeleton Gun Steel розроблений з наголосом на абсолютну точність роботи. Завдяки Т-подібному ножовому блоку та спеціальн..
60.00 грн.
Модель 1881-7050
Насадка пластикова висотою зрізу 25 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
595.00 грн.
Модель 3005vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для професійного викор..
525.00 грн.
Модель T41OVETTO
Тример спеціально створений для стрижки волосся в носі та вухах. Машинка відрізняється сучасним дизайном та наявністю додаткової насадки для гоління б..
60.00 грн.
Модель 1881-7020
Насадка пластикова висотою зрізу 9 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
6580.00 грн.
Модель FX899MBE
Машинка BaByliss PRO FX899MBE FxOne All-Metal Black Clipper
— це інноваційний інструмент для стрижки волосся, що належить до лінійки
професійних при..
60.00 грн.
Модель 1881-7030
Насадка пластиковая, высотой среза 12 мм. Подходит к следующим моделям Moser: 1881, 1884, 1871...
120.00 грн.
Модель 1230-7510
Пластикова насадка для стрижки 1230-7510 дозволяє виконувати стрижку з висотою зрізу 9 мм.Підходить для машинок моделей: 1230, 1233, 1234, 1852, 1853,..
6380.00 грн.
Модель FX799MBE
BaByliss PRO FX799MBE FXOne Black FX Trimmer – професійний триммер з
універсальною системою живлення FXOne: одна батарея підходить одразу для трьох
..
6380.00 грн.
Модель FX829E
Машинка BaByliss PRO FX829E LO-PRO FXONE - нова модель з
лінійки професійного інструменту BaByliss. Основна ідея серії – повна
універсальність та вз..
Особистий кабінет













