Машинка Moser Professional чорна 1400-0087
(Код товару 1406-0087)
Опис Машинка Moser Professional чорна 1400-0087
Професійна машинка Moser 1406-0087 зібрана в Німеччині, дуже зручна, легка та комфортна в роботі. Висока якість та зносостійкість даної моделі забезпечені на довгі роки. Вона ідеально підійде для майстра-перукаря, новачка у професійній індустрії або домашнього використання. Дана модель оснащена вібраційним мотором, хромованим ножовим блоком із системою Multi Click для регулювання висоти стрижки (від 0,7 до 3 мм), в наборі є масло, яким обов'язково необхідно змащувати ніж. У комплекті є чудова універсальна регульована насадка від 4 до 18 мм, яка дозволить значно урізноманітнити діапазон висоти стрижок + насадка 4,5 мм
Характеристики Машинка Moser Professional чорна 1400-0087
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Довжина шнура | 2 м |
| Заводська комплектація | Насадки, масло, щіточка для очищення |
| Кількість оборотів | 6000 |
| Насадки в комплекті | 4-18 мм; 4,5 мм |
| Потужність | 10 Вт |
| Серія | Professional |
| Живлення | Мережа |
| Колір | Чорна |
| Ніж (висота зрізу) | 0,7-3 мм |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Країна бренду | Німеччина |
| Опис | |
| Код товару | 1406-0087 |
Рекомендовані товари
3990.00 грн.
Модель FXFS2GSE
Серія 4Artists - лінійка професійних інструментів, створених перукарями для перукарів. 4Artists - це поєднання чудового дизайну, інновацій та продуман..
595.00 грн.
Модель 3006vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP Exclusive for WAHL, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для..
4990.00 грн.
Модель FX7870GSE
Тример BaByliss PRO FX7870GSE Skeleton Gun Steel розроблений з наголосом на абсолютну точність роботи. Завдяки Т-подібному ножовому блоку та спеціальн..
60.00 грн.
Модель 1881-7050
Насадка пластикова висотою зрізу 25 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
595.00 грн.
Модель 3005vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для професійного викор..
525.00 грн.
Модель T41OVETTO
Тример спеціально створений для стрижки волосся в носі та вухах. Машинка відрізняється сучасним дизайном та наявністю додаткової насадки для гоління б..
60.00 грн.
Модель 1881-7020
Насадка пластикова висотою зрізу 9 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
6580.00 грн.
Модель FX899MBE
Машинка BaByliss PRO FX899MBE FxOne All-Metal Black Clipper
— це інноваційний інструмент для стрижки волосся, що належить до лінійки
професійних при..
60.00 грн.
Модель 1881-7030
Насадка пластиковая, высотой среза 12 мм. Подходит к следующим моделям Moser: 1881, 1884, 1871...
120.00 грн.
Модель 1230-7510
Пластикова насадка для стрижки 1230-7510 дозволяє виконувати стрижку з висотою зрізу 9 мм.Підходить для машинок моделей: 1230, 1233, 1234, 1852, 1853,..
6380.00 грн.
Модель FX799MBE
BaByliss PRO FX799MBE FXOne Black FX Trimmer – професійний триммер з
універсальною системою живлення FXOne: одна батарея підходить одразу для трьох
..
6380.00 грн.
Модель FX829E
Машинка BaByliss PRO FX829E LO-PRO FXONE - нова модель з
лінійки професійного інструменту BaByliss. Основна ідея серії – повна
універсальність та вз..
Особистий кабінет












