Машинка для стрижки для стрижки волос Ga.Ma PRO10 POWER
(Код товару SM0150)
Опис Машинка для стрижки для стрижки волос Ga.Ma PRO10 POWER
Машинка для стрижки Ga.Ma PRO10 POWER дуже легка. Модель має всі необхідні сучасні функції та можливості. Ергономічний хромований дизайн у поєднанні з чудовими характеристиками. Модель працює від вбудованого Li-Ion акумулятора протягом 90 хвилин, заряджається за 90 хвилин. Такий акумулятор можна заряджати будь-якої миті і Вам не потрібно турбуватися про залишковий заряд. Машинка може працювати і від мережі - її потрібно лише підключити до адаптера живлення, який є в комплекті. Шнур живлення 2 метри – цілком дозволить завершити роботу без особливих складнощів. Ширина ножового блку 46 мм, висота зрізу регулюється від 03 до 33 мм. Особливістю моделі Ga.Ma SM0150 є наявність надшвидкого мотора, який забезпечує 9000 коливань ножа за хвилину для максимально чистого зрізу. Корпус моделі виготовлений із якісного пластику з металізованим напиленням. У комплект машинки входить: база для зарядки, адаптер живлення, 4 насадки (3, 6, 9 та 12 мм), олія, щіточка.
Характеристики Машинка для стрижки для стрижки волос Ga.Ma PRO10 POWER
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Довжина шнура | 3 м |
| Заводська комплектація | 4 насадки, база для зарядки, адаптер, щіточка для чищення, масло |
| Кількість оборотів | 9000 |
| Насадки в комплекті | 3, 6, 9, 12 мм |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип | Машинка |
| Серія | PRO-10 |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
| Автономна робота | 90 хв |
| Час зарядки | 90 хв |
| Ніж (висота зрізу) | 0,3-3,3 мм |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Країна бренду | Італія |
| Опис | |
| Код товару | SM0150 |
Рекомендовані товари
3990.00 грн.
Модель FXFS2GSE
Серія 4Artists - лінійка професійних інструментів, створених перукарями для перукарів. 4Artists - це поєднання чудового дизайну, інновацій та продуман..
595.00 грн.
Модель 3006vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP Exclusive for WAHL, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для..
4990.00 грн.
Модель FX7870GSE
Тример BaByliss PRO FX7870GSE Skeleton Gun Steel розроблений з наголосом на абсолютну точність роботи. Завдяки Т-подібному ножовому блоку та спеціальн..
60.00 грн.
Модель 1881-7050
Насадка пластикова висотою зрізу 25 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
595.00 грн.
Модель 3005vk
Насадка для полірування волосся VIEW KEEP, шляхом зрізання тільки посічених кінчиків залишає сяяти здорове волосся. Призначений для професійного викор..
525.00 грн.
Модель T41OVETTO
Тример спеціально створений для стрижки волосся в носі та вухах. Машинка відрізняється сучасним дизайном та наявністю додаткової насадки для гоління б..
60.00 грн.
Модель 1881-7020
Насадка пластикова висотою зрізу 9 мм. Підходить до наступних моделей Moser: 1881, 1884, 1871...
6580.00 грн.
Модель FX899MBE
Машинка BaByliss PRO FX899MBE FxOne All-Metal Black Clipper
— це інноваційний інструмент для стрижки волосся, що належить до лінійки
професійних при..
60.00 грн.
Модель 1881-7030
Насадка пластиковая, высотой среза 12 мм. Подходит к следующим моделям Moser: 1881, 1884, 1871...
120.00 грн.
Модель 1230-7510
Пластикова насадка для стрижки 1230-7510 дозволяє виконувати стрижку з висотою зрізу 9 мм.Підходить для машинок моделей: 1230, 1233, 1234, 1852, 1853,..
4250.00 грн.
Модель FX726GE
Оновлений тример BaByliss PRO LO-PRO FX Trimmer. Вага
складає всього 197 г. Мотор моделі FX726GE LO-PROFX виконаний за технологією
BaByliss PRO EDM ..
Особистий кабінет












