Машинка для стрижки волосся Wahl Cordless Legend (арт 08594-016)
Опис Машинка для стрижки волосся Wahl Cordless Legend (арт 08594-016)
Машинка для стрижки волосся Wahl Cordless Legend оснащена унікальним нерозбірним ножовим блоком Fade Blade, з плавним регулюванням довжини зрізу від 0,7 до 1,7 мм. Завдяки такому механізму можливо створювати надзвичайно м’які переходи без видимих меж. Ножі виготовлені за технологією Crunch — подовжені зубці забезпечують додатковий звуковий контроль під час стрижки, що дозволяє майстру ще точніше відстежувати якість зрізу та досягати ідеального результату.
Особливості моделі:
- Максимально ергономічний дизайн
- Надійний та зручний хват – точна робота
- Унікальний Fade ніж із подовженими зубами та зворотним
акустичним зв'язком
- Вбудована система регулювання висоти зрізу від 0,7 до 1,7
мм
- Li-Ion акумулятор з автономністю 100 хв
- Можливість працювати з кабелем
- Петелька для підвішування
Комплектація:
- Машинка
- Адаптер живлення 110 – 240 В із кабелем 2.4 метра
- 8 преміум-насадок з металевим замком (1,5 мм, 3,0 мм, 4,5
мм, 6 мм, 10 мм, 13 мм, 19 мм, 25 мм)
- Щіточка для очищення
- Олія для змащування ножів
- Захисний ковпачок на ніж
- Гребінець для стрижки
Характеристики Машинка для стрижки волосся Wahl Cordless Legend (арт 08594-016)
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Кількість оборотів | 6000 |
| Насадки в комплекті | 1,5 мм; 3 мм; 4,5 мм; 6 мм; 10 мм; 13 мм; 19 мм; 25 мм |
| Автономна робота | 100 хв |
| Час зарядки | 60 хв |
| Ніж (висота зрізу) | 0,7 -1,7 мм |
| Вага | 295 г |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Опис | |
| Код товару | 08594-016 |
Особистий кабінет













