Машинка для стрижки Wahl Cordless Senior Metal Edition (арт 3000116)
Опис Машинка для стрижки Wahl Cordless Senior Metal Edition (арт 3000116)
Машинка для стрижки Wahl Senior Cordless Metal Edition. Удароміцний металевий корпус для максимальної міцності та стабільності. Високоефективний та довговічний літій-іонний акумулятор без ефекту пам'яті. 80 хвилин роботи та 120 хвилин зарядки.
Характеристики Машинка для стрижки Wahl Cordless Senior Metal Edition (арт 3000116)
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Кількість оборотів | 7000 |
| Насадки в комплекті | 1,5 мм; 3 мм; 4,5 мм |
| Автономна робота | 80 хв |
| Час зарядки | 120 хв |
| Ніж (висота зрізу) | 0,5-1,2 мм |
| Вага | 415 г |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Опис | |
| Код товару | 3000116 |
Особистий кабінет













