Машинка для стрижки Moser Primat Fading Edition ніж 0,5-2 мм (1230-0002)
Опис Машинка для стрижки Moser Primat Fading Edition ніж 0,5-2 мм (1230-0002)
Професійна провідна машинка для стрижки Moser Primat Fading Edition (1230-0002) відрізняється новим ножем Fading Blade з висотою зрізу від 0,5 до 2 мм. Леза ножового блоку виготовлені з нержавіючої хромованої сталі і захищені від корозії. Зубці гостро заточені на німецькому устаткуванні.
Механізм MultiClick® допомагає змінювати довжину стрижки плавно або фіксувати в шести положеннях від 0,5 до 2 мм. У комплекті з машинкою також йдуть три насадки з довжиною зрізу 1,5, 3 і 4,5 мм для оформлення плавних переходів довжини на волоссі. Також окремо можна придбати насадки від 3 до 25 мм. Вібраційний анкерний Pivot-мотор машинки менше нагрівається, працює тихіше і дає збільшену силу на ножі (в порівнянні з класичними індукційними вібраційними магнітними двигунами). Вага складає 620 г. Змінена конструкція двигуна справляється з сухим і вологим волоссям будь-якої структури та густоти. Машинка рекомендована для перукарень з високим навантаженням та стрижок на потоці.
Характеристики Машинка для стрижки Moser Primat Fading Edition ніж 0,5-2 мм (1230-0002)
| Характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний ремонт | 12 місяців |
| Довжина шнура | 3 м |
| Заводська комплектація | 3 насадки, масло, щіточка для чистки |
| Кількість оборотів | 3000 |
| Насадки в комплекті | 1,5 мм, 3 мм, 4,5 мм |
| Потужність | 15 Вт |
| Вага | 620 г |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Країна бренду | Німеччина |
| Опис | |
| Код товару | 1230-0002 |
Особистий кабінет















