Наверх


Giveaway! Вигравай знамениту Автоматичну плойку Infinity Professional!

Цвет фона: Темный Светлый

Ми дякуємо кожному, хто обирає наш магазин для своїх покупок! Саме тому ми запускаємо РОЗІГРАШ популярної Автоматичної плойки INFINITY Professional 25 мм (IN6023).

Учасником може стати кожен, хто придбає будь-що на будь-яку сумму в нашому роздрібному магазині м.Київ, вул. Пирогова, 5А (м. Університет)! Та кожен, хто придбає товари в нашому Інтернет-магазині на суму від 200 грн. Під час оформлення замовлення на сайті необхідно в полі "Ваші коментарі" поставити "+" або, якщо Ви оформлюєте замовлення з менеджером в телефонному режимі, обов’язково скажіть йому, що бажаєте прийняти участь у розіграші.

Після цього Ваше замовлення заноситься в базу с позначкою "Учасник" (прізвище,ім’я та телефон обов’язково). 31 жовтня 2018 р. ми відкриваємо *3 списки покупців-учасників та оголошуємо 3 переможців, по одному з кожного списку, за допомогою системи random.org. Відео-оголошення розмістимо в соц.мережах, щоб Ви були впевнені, що все проходить чесно!

 

Бажаємо приємних покупок, успіху та гарного настрою!

*3 списки покупців-учасників: з магазину на вул. Пирогова,5А, з інтернет-магазину с доставкою по Києву, з інтернет-магазину з доставкою компанією-перевізником по іншим містам України.

   

Розіграш стартує 04.10.18

2018-09-28
 
Регистрация
 
Обратная связь
 
Обратный звонок
 
Заказ товара
 
Нашли дешевле?X

Мы сделаем еще дешевле + подарок! Отправьте нам ссылку на сайт конкурента и получите лучшие условия для покупки!